Výrobci

BAMBINOLUK

Počet produktů: 7
BAMBINOLUK
•Ověřený učební systém určený pro děti od 2 let. •Pro předškolní vzdělávání v mateřských školách a pro domácí samouk...

• TO UŽ UMÍM

Tato cvičení jsou založená na obrázcích z dětského světa a jsou přiměřená věku dětí. Podporují a vyvíjejí schopnost soustředit se, přesně se dívat a logicky přemýšlet, což jsou základní dovednosti pro úspěšné učení se ve škole.

• SLOVA V OBRÁZCÍCH

Cvičení obsahují obrázky postav, zvířat a předmětů, které děti znají ze svého všedního okolí a ze svých prvních výprav. Děti je mají na obrázcích poznat, pojmenovat a mezi dalšími obrázky v nezměněné nebo nepatrně pozměněné podobě opět najít.

• MÁM TO

Tyto sešity jsou součástí řady „Procvičování základních dovedností". Napomáhá utvářet základy pro další intelektuální vývoj dětí. Pomocí titulů této řady si děti postupně procvičí schopnost vnímat, soustředit se a přemýšlet.

• MYSLET A KOMBINOVAT
  • JASNAĆKA!