Výrobci

4+ EDUCATION

Odběr novinek

Obchodní podmínky internetového obchodu www.doskoly.cz

Údaje o dodavateli

Sectio Aurea s.r.o., Padochovská 9, 664 12 Oslavany provozovna: Hlavní 81, 664 12 Oslavany

IČO: 26231263, DIČ: CZ26231263

Spisová značka C 38741 vedená u rejstříkového soudu v Brně

Tel: 724 689 181, e-mail: obchod@doskoly.cz

Bankovní spojení pro bezhotovostní platby: 2200175760/2010 Bankovní spojení pro bezhotovostní platby v EUR ze SR: 2200175760/8330

Dodavatel se zabývá prodejem školních pomůcek.

 1. Údaje o cenách

Ceny zboží jsou uváděny s DPH. Dodavatel je povinen účtovat zákazníkovi ceny s DPH.

Cena zboží a balného je zatížena sazbou DPH ve výši 15 resp. 21 %.

Při zasílání zboží mimo Českou republiku do zóny EU, obchodním partnerům, kteří jsou plátci DPH, budou po doložení registrace účtovány ceny bez DPH.

 1. Objednávka zboží

Zboží si zákazník objedná v e-shopu standardním způsobem.

Zasláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.

Ceny zboží a služeb jsou platné v okamžiku odeslání objednávky. Elektronická kopie objednávky je kupujícímu zaslána automaticky. Opětovným zasláním elektronické kopie objednávky se změnou režimu na "zpracování" dodavatel ztvrzuje přijetí objednávky. Tím také dochází k uzavření kupní smlouvy. V případě, že zákazník bude platit převodem na účet, zašle dodavatel zákazníkovi společně s potvrzením objednávky i fakturu.

Do doby potvrzení objednávky dodavatelem je zákazník oprávněn objednávku bez uvedení důvodu zrušit.

Dodavatel je oprávněn objednávku odmítnout, zejména pokud se zboží již nevyrábí nebo nedodává nebo je-li zboží dlouhodobě nedostupné.

 1. Dodání zboží - pro území České republiky

Zboží bude zasláno Českou poštou formou doporučeného balíčku.
Následující ceny poštovného a balného jsou platné pouze pro území České republiky.

Při platbě předem na bankovní účet dodavatele nebo na fakturu bude činit poštovné a balné včetně DPH:

 • u objednávky v hodnotě do 4.000 Kč 70,00 Kč
 • u objednávky v hodnotě nad 4.000 Kč zdarma

Při platbě dobírkou bude činit poštovné, dobírkovné a balné včetně DPH:

 • u objednávky v hodnotě do 4.000 Kč 120,00 Kč
 • u objednávky v hodnotě nad 4.000 Kč zdarma

  Osobní odběr je možný pouze po předchozí telefonické domluvě.
  Při osobním odběru je nutno za zboží zaplatit buď předem převodem na účet dodavatele, nebo nejpozději při osobním odběru v hotovosti.

Při odebrání zboží osobně v odběrném místě dodavatele je účtován manipulační poplatek 25,-. Poštovné a balné není účtováno. Na termínu vyzvednutí se dohodněte emailem nebo telefonicky, viz. kontakty.

 1. Vrácení zboží

Zákazník má právo do 14 dnů od převzetí zboží odstoupit od smlouvy bez uvedení důvodu a vrátit zboží. Pokud se tak rozhodne, nesmí být zboží poškozené a nést známky použití a musí být neporušené v původním obalu. Odstoupení musí zákazník dodavateli doručit do 14 dnů od převzetí zboží, a to buď písemně na adresu Sectio Aurea s.r.o., Hlavní 81, 664 12 Oslavany, nebo e-mailem na adresu obchod@doskoly.cz, a v téže lhůtě zboží vrátit buď osobně v odběrném místě v provozní době (viz bod 4) nebo prostřednictvím České pošty či jiného dopravce na adresu Sectio Aurea s.r.o.,Hlavní 81, 664 12 Oslavany. Za vrácené zboží (nepoškozené, nepoužité a v původním obalu) budou peníze vráceny obratem nejlépe převodem na účet. Poštovné a balné se nevrací. Vrácené zboží není možné zasílat dobírkou, taková zásilka nebude převzata a zbytečně se prodlužuje doba vyřízení. Dodavatel je oprávněn od vracené částky odečíst své skutečné náklady spojené s vracením peněz, např. bude-li zákazník žádat vrácení peněz poštovní poukázkou, je dodavatel oprávněn od vracené částky odečíst náklady na odeslání částky – poplatek České poště.

 1. Kontrola zboží

Zákazník je povinen si zboží při převzetí prohlédnout, zda je nepoškozené a bez vad. Dodavatel neodpovídá za poškození zboží v průběhu přepravy dopravní společnostíu, poškození je nutno uplatnit u této společnosti.

Bude-li zboží při převzetí poškozené, je zákazník povinen tuto skutečnost ihned oznámit: v případě osobního odběru: dodavateli ihned při převzetí v odběrném místě v případě odběru prostřednictvím dopravní společnosti:

 • dopravní společnosti ihned při převzetí balíku (reklamace se řídí obch. podmínkami dopravní společnosti),
 • zákazník je povinen odmítnout převzetí balíku, bude-li balík obsahující zboží viditelně poškozen a jako důvod odmítnutí převzetí uvést poškození balíku
 • zjistí-li zákazník poškození zboží až po převzetí, pak dopravní společnosti nejpozději do dvou dnů od převzetí (reklamace se řídí obch. podmínkami dopravní společnosti),

Dodavatel je povinen poskytnout zákazníkovi veškerou součinnost potřebnou k uplatnění nároku na náhradu škody za poškozenou zásilku zákazníka u dopravní společnosti.

Pokud zboží nebude doručeno zákazníkovi ani ve lhůtě 7 dnů od termínu expedice, který dodavatel uvedl v potvrzení o přijetí objednávky, je zákazník povinen tuto skutečnost neprodleně oznámit dodavateli.

 1. Reklamace zboží

Zjevné vady a zjevné poškození zboží je zákazník povinen uplatnit podle bodu 6. těchto obchodních podmínek, jinak je dodavatel oprávněn reklamaci odmítnout. Dodavatel neodpovídá za poškození zboží v průběhu přepravy dopravní společností.

Vady vzniklé v průběhu záruční doby je zákazník oprávněn reklamovat písemně na adrese Sectio Aurea s.r.o., Hlavní 81, 664 12 Oslavany, nebo e-mailem na adrese obchod@doskoly.cz. Reklamované zboží lze k reklamaci doručit buď osobně na adresu odběrného místa v provozní době (viz bod 4.) nebo Českou poštou nebo prostřednictvím jiného přepravce na adresu Sectio Aurea s.r.o., Hlavní 81, 664 12 Oslavany.

Dodavatel je povinen vyřídit reklamaci do 30 dnů od doručení reklamovaného zboží.

 1. Záruční doba

Záruční doba či datum spotřeby je vyznačeno u jednotlivých výrobků. Záruka se nevztahuje na vady zboží vzniklé po převzetí zákazníkem v důsledku jeho nesprávného použití nebo nesprávného uchovávání či skladování. Dodavatel neodpovídá za škodu vzniklou zákazníkovi v důsledku nesprávného použití zboží.

 1. Ochrana osobních údajů

Provozovatel internetového obchodu se zavazuje, že veškeré údaje osobní povahy jsou důvěrné, budou použity pouze pro potřeby provozovatele a nebudou zveřejněny, předány třetí osobě či jinak zneužity. Odesláním objednávky dává zákazník dodavateli svůj souhlas s použitím osobních údajů pro potřeby dodavatele.

 1. Závěr

Dodavatel si vyhrazuje právo tyto obchodní podmínky změnit. Práva a povinnosti smluvních stran neuvedené v těchto obchodních podmínkách se řídí Občanským zákoníkem je-li zákazníkem spotřebitel a obchodním zákoníkem, je-li zákazníkem podnikatel. Dodavatel si vyhrazuje právo tyto obchodní podmínky změnit. Práva a povinnosti smluvních stran neuvedené v těchto obchodních podmínkách se řídí Obchodním zákoníkem.

Zákony a předpisy

 • zák. č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání
 • zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů