32 barevných kartiček obsahuje počáteční slovní zásobu při výuce ruského jazyka, a to tyto tematické celky: čísla 10 – 20, čísla 20 – 100, názvy dnů, názvy měsíců, rozvrh hodin, jazyky, dárky, slovesa. Kartičky jsou rozděleny do čtyř skupin podle obtížnosti. Na 8 žlutých kartičkách je osmisměrka, ve které žáci mají najít slovíčka daného tématu. Na 8 zelených kartičkách jsou slova k danému tématu, v každém je vždy jedna chyba – v hlásce, která se dětem plete (o – a, у – и, в – б, п – р…), v měkkém znaku, chybějící hlásce. Na 8 modrých kartičkách je řada slov k tématu a několik z nich (2 – 4) k nim nepatří. Na 8 červených kartičkách jsou přesmyčky slov opět k určitému tématu. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s řešením.

32 barevných kartiček obsahuje počáteční slovní zásobu při výuce ruského jazyka, a to tyto tematické celky: čísla 10 – 20, čísla 20 – 100, názvy dnů, názvy měsíců, rozvrh hodin, jazyky, dárky, slovesa. Kartičky jsou rozděleny do čtyř skupin podle obtížnosti. Na 8 žlutých kartičkách je osmisměrka, ve které žáci mají najít slovíčka daného tématu. Na 8 zelených kartičkách jsou slova k danému tématu, v každém je vždy jedna chyba – v hlásce, která se dětem plete (o – a, у – и, в – б, п – р…), v měkkém znaku, chybějící hlásce. Na 8 modrých kartičkách je řada slov k tématu a několik z nich (2 – 4) k nim nepatří. Na 8 červených kartičkách jsou přesmyčky slov opět k určitému tématu. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s řešením.