32 barevných kartiček obsahuje počáteční slovní zásobu při výuce ruského jazyka, a to tyto tematické celky: tělo, vzhled, mapa, město, profese, nákupy, restaurace, výrobky. Kartičky jsou rozděleny do čtyř skupin podle obtížnosti. Na žlutých kartičkách je osmisměrka, ve které mají žáci najít slovíčka daného tématu. Na zelených kartičkách jsou slova k danému tématu, v každém je vždy jedna chyba – v hlásce, která se dětem plete (o – a, у – и, в – б, п – р…), v měkkém znaku, chybějící hlásce. Na modrých kartičkách je řada slov k tématu a několik z nich (2 – 4) k nim nepatří. Na červených kartičkách jsou přesmyčky slov opět k určitému tématu. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s řešením.

32 barevných kartiček obsahuje počáteční slovní zásobu při výuce ruského jazyka, a to tyto tematické celky: tělo, vzhled, mapa, město, profese, nákupy, restaurace, výrobky. Kartičky jsou rozděleny do čtyř skupin podle obtížnosti. Na  žlutých kartičkách je osmisměrka, ve které mají žáci najít slovíčka daného tématu. Na zelených kartičkách jsou slova k danému tématu, v každém je vždy jedna chyba – v hlásce, která se dětem plete (o – a, у – и, в – б, п – р…), v měkkém znaku, chybějící hlásce. Na modrých kartičkách je řada slov k tématu a několik z nich (2 – 4) k nim nepatří. Na červených kartičkách jsou přesmyčky slov opět k určitému tématu. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s řešením.