Čteme a rozumíme II (pro 1. + 2. ročník)

Ve výrobě - dodání 1-3 týdny Sledovat dostupnost

Materiál tvoří celkem 64 zatavených kartiček, z toho 32 se zadáním a 32 s řešením. Kartičky obsahují různé typy doplňovacích cvičení a jsou rozděleny na 4 skupiny podle obtížnosti. Na žlutých kartičkách žáci vybírají jedno slovo, které nepatří do řady tj. stejného významového okruhu. Na zelených kartičkách si žáci přečtou hádanku a napíší řešení – mají na výběr ze třech možností a splní další úkoly, které se vztahují k přečtenému textu. Na modrých kartičkách žáci přečtou text a na prázdná místa vyberou vhodná slova z nabídky pod textem. Při tvorbě úkolů byly použity texty z Encyklopedie pro žáčky od Jiřího Žáčka, Albatros Praha 2010. Na červených kartičkách žáci luští obrázkové rébusy. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s řešením.

Materiál tvoří celkem 64 zatavených kartiček, z toho 32 se zadáním a 32 s řešením. Kartičky obsahují různé typy doplňovacích cvičení a jsou rozděleny na 4 skupiny podle obtížnosti. Na žlutých kartičkách žáci vybírají jedno slovo, které nepatří do řady tj. stejného významového okruhu. Na zelených kartičkách si žáci přečtou hádanku a napíší řešení – mají na výběr ze třech možností a splní další úkoly, které se vztahují k přečtenému textu. Na modrých kartičkách žáci přečtou text a na prázdná místa vyberou vhodná slova z nabídky pod textem. Při tvorbě úkolů byly použity texty z Encyklopedie pro žáčky od Jiřího Žáčka, Albatros Praha 2010. Na červených kartičkách žáci luští obrázkové rébusy. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s řešením.