Sada obsahuje 32 barevných kartiček se zadáním příkladů na násobení a dělení zlomků. Kartičky jsou rozděleny na 4 skupiny podle 4 typů zadání, každá skupina má svoji barvu a obsahuje 8 kartiček s různými příklady stejného typu. Na žlutých kartičkách jsou nejjednodušší příklady na násobení a dělení zlomků a přirozených čísel a dvou pravých zlomků navzájem. Na zelených kartičkách jsou příklady na násobení a dělení smíšených čísel, na modrých kartičkách jsou kombinované příklady s pravými zlomky, smíšenými čísly a desetinnými čísly a mohou obsahovat i více početních operací. Na červených kartičkách jsou obtížnější číselné výrazy se zlomky s více početními operacemi a závorkami. Tyto příklady jsou určené především pro výborné a nadané žáky. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s výsledky. Všechny výsledky jsou uvedeny v základním tvaru, u zlomků větších než 1 i ve tvaru smíšeného čísla.

Sada obsahuje 32 barevných kartiček se zadáním příkladů na násobení a dělení zlomků. Kartičky jsou rozděleny na 4 skupiny podle 4 typů zadání, každá skupina má svoji barvu a obsahuje 8 kartiček s různými příklady stejného typu. Na žlutých kartičkách jsou nejjednodušší příklady na násobení a dělení zlomků a přirozených čísel a dvou pravých zlomků navzájem. Na zelených kartičkách jsou příklady na násobení a dělení smíšených čísel, na modrých kartičkách jsou kombinované příklady s pravými zlomky, smíšenými čísly a desetinnými čísly a mohou obsahovat i více početních operací. Na červených kartičkách jsou obtížnější číselné výrazy se zlomky s více početními operacemi a závorkami. Tyto příklady jsou určené především pro výborné a nadané žáky. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s výsledky. Všechny výsledky jsou uvedeny v základním tvaru, u zlomků větších než 1 i ve tvaru smíšeného čísla.