Sada obsahuje 32 barevných kartiček s úkoly, které jsou rozděleny do 4 skupin podle úrovní obtížnosti zadání. Každá skupina má svoji barvu a obsahuje 8 kartiček s různými úkoly stejného typu. Na žlutých kartičkách, které jsou nejjednodušší, žáci hledají a spojují tvary nepravidelných sloves a jejich český překlad. Na zelených kartičkách doplňují do tvarů nepravidelných sloves chybějící písmena. Na modrých kartičkách již žáci sami tvoří tvary nepravidelných sloves a pro ověření porozumění významu sloves je doplňují do frází nebo vět. Na červených kartičkách jsou obtížnější zadání pro ty, kteří učivo dobře zvládají. Ke každé barevné kartičce se zadáním je k dispozici bílá kartička s pruhem stejné barvy se správným řešením všech úkolů.

Sada obsahuje 32 barevných kartiček s úkoly, které jsou rozděleny do 4 skupin podle úrovní obtížnosti zadání. Každá skupina má svoji barvu a obsahuje 8 kartiček s různými úkoly stejného typu. Na žlutých kartičkách, které jsou nejjednodušší, žáci hledají a spojují tvary nepravidelných sloves a jejich český překlad. Na zelených kartičkách doplňují do tvarů nepravidelných sloves chybějící písmena. Na modrých kartičkách již žáci sami tvoří tvary nepravidelných sloves a pro ověření porozumění významu sloves je doplňují do frází nebo vět. Na červených kartičkách jsou obtížnější zadání pro ty, kteří učivo dobře zvládají. Ke každé barevné kartičce se zadáním je k dispozici bílá kartička s pruhem stejné barvy se správným řešením všech úkolů.