Sada obsahuje 32 barevných kartiček se zadáním příkladů na určení hodnoty číselných výrazů s desetinnými čísly. Kartičky jsou rozděleny na 4 skupiny podle 4 typů zadání, každá skupina má svoji barvu a obsahuje 8 kartiček s různými příklady stejného typu. Na žlutých kartičkách jsou nejjednodušší číselné výrazy, které obsahují pouze 2 početní operace, na zelených kartičkách jsou číselné výrazy zaměřené především na využití dělení desetinných čísel zpaměti, na modrých kartičkách jsou číselné výrazy s více početními operacemi a závorkami. Na červených kartičkách jsou obtížnější číselné výrazy s více početními operacemi a kulatými i hranatými závorkami. Tyto příklady jsou určené především pro výborné a nadané žáky. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s výsledky.

Sada obsahuje 32 barevných kartiček se zadáním příkladů na určení hodnoty číselných výrazů s desetinnými čísly. Kartičky jsou rozděleny na 4 skupiny podle 4 typů zadání, každá skupina má svoji barvu a obsahuje 8 kartiček s různými příklady stejného typu. Na žlutých kartičkách jsou nejjednodušší číselné výrazy, které obsahují pouze 2 početní operace, na zelených kartičkách jsou číselné výrazy zaměřené především na využití dělení desetinných čísel zpaměti, na modrých kartičkách jsou číselné výrazy s více početními operacemi a závorkami. Na červených kartičkách jsou obtížnější číselné výrazy s více početními operacemi a kulatými i hranatými závorkami. Tyto příklady jsou určené především pro výborné a nadané žáky. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s výsledky.