Číselné výrazy (3. - 5. ročník)

Sada obsahuje 32 barevných kartiček se zadáním příkladů na procvičování úpravy číselných výrazů – příkladů s více početními operacemi a závorkami. Kartičky jsou rozděleny na 4 skupiny podle 4 typů zadání, každá skupina má svoji barvu a obsahuje 8 kartiček s různými příklady stejného typu. Na žlutých kartičkách jsou příklady se závorkou, na zelených kartičkách je vyšší úroveň příkladů se závorkou, na modrých kartičkách se přidává do číselných výrazů násobení. Na červených kartičkách jsou číselné výrazy s více početními operacemi a závorkami. Zadání na žlutých, zelených a modrých kartičkách jsou srovnatelné obtížnosti, na červených kartičkách jsou obtížnější zadání určená pro výborné a nadané žáky. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s výsledky.

Sada obsahuje 32 barevných kartiček se zadáním příkladů na procvičování úpravy číselných výrazů – příkladů s více početními operacemi a závorkami. Kartičky jsou rozděleny na 4 skupiny podle 4 typů zadání, každá skupina má svoji barvu a obsahuje 8 kartiček s různými příklady stejného typu. Na žlutých kartičkách jsou příklady se závorkou, na zelených kartičkách je vyšší úroveň příkladů se závorkou, na modrých kartičkách se přidává do číselných výrazů násobení. Na červených kartičkách jsou číselné výrazy s více početními operacemi a závorkami. Zadání na žlutých, zelených a modrých kartičkách jsou srovnatelné obtížnosti, na červených kartičkách jsou obtížnější zadání určená pro výborné a nadané žáky. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s výsledky.