Sada obsahuje 32 barevných kartiček se zadáním příkladů na procvičování násobilky 0 - 5 zpaměti i pomocí slovního zadání (xkrát více, méně). Kartičky jsou rozděleny na 4 skupiny podle 4 typů zadání, každá skupina má svoji barvu a obsahuje 8 kartiček s různými příklady stejného typu. Na žlutých kartičkách jsou příklady pouze na násobení, na zelených kartičkách jsou příklady na dělení, na modrých kartičkách jsou příklady na dosazování číslic do příkladu. Na červených kartičkách jsou příklady na řešení dle slovního zadání nebo tvoření součinu. Zadání na žlutých, zelených a modrých kartičkách jsou srovnatelné obtížnosti, na červených kartičkách jsou obtížnější příklady určené pro výborné a nadané žáky. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s výsledky.

Sada obsahuje 32 barevných kartiček se zadáním příkladů na procvičování násobilky 0 - 5 zpaměti i pomocí slovního zadání (xkrát více, méně). Kartičky jsou rozděleny na 4 skupiny podle 4 typů zadání, každá skupina má svoji barvu a obsahuje 8 kartiček s různými příklady stejného typu. Na žlutých kartičkách jsou příklady pouze na násobení, na zelených kartičkách jsou příklady na dělení, na modrých kartičkách jsou příklady na dosazování číslic do příkladu. Na červených kartičkách jsou příklady na řešení dle slovního zadání nebo tvoření součinu. Zadání na žlutých, zelených a modrých kartičkách jsou srovnatelné obtížnosti, na červených kartičkách jsou obtížnější příklady určené pro výborné a nadané žáky. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s výsledky.