32 barevných kartiček obsahuje zadání různých typů příkladů na procvičování určování největšího společného dělitele (D) a nejmenšího společného násobku (n). Kartičky jsou rozděleny na 4 skupiny podle 4 typů zadání, každá skupina má svoji barvu a obsahuje 8 kartiček s různými příklady stejného typu. Na žlutých kartičkách jsou příklady na určování D a n pro dvojice menších čísel zpaměti, na zelených kartičkách jsou příklady na určování D a n pro dvojice čísel pomocí rozkladu na součin prvočísel, na modrých kartičkách jsou příklady na určování D i n pro dané dvojice čísel. Na červených kartičkách jsou obtížnější příklady na určování D a n pro trojice nebo čtveřice čísel. Tyto příklady jsou určené především pro výborné a nadané žáky. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s výsledky.

32 barevných kartiček obsahuje zadání různých typů příkladů na procvičování určování největšího společného dělitele (D) a nejmenšího společného násobku (n). Kartičky jsou rozděleny na 4 skupiny podle 4 typů zadání, každá skupina má svoji barvu a obsahuje 8 kartiček s různými příklady stejného typu. Na žlutých kartičkách jsou příklady na určování D a n pro dvojice menších čísel zpaměti, na zelených kartičkách jsou příklady na určování D a n pro dvojice čísel pomocí rozkladu na součin prvočísel, na modrých kartičkách jsou příklady na určování D i n pro dané dvojice čísel. Na červených kartičkách jsou obtížnější příklady na určování D a n pro trojice nebo čtveřice čísel. Tyto příklady jsou určené především pro výborné a nadané žáky. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s výsledky.