Skladem 1ks

32 barevných kartiček obsahuje zadání různých typů příkladů na procvičování učiva dělitelnost přirozených čísel. Kartičky jsou rozděleny na 4 skupiny podle 4 typů zadání, každá skupina má svoji barvu a obsahuje 8 kartiček s různými příklady stejného typu. Na žlutých kartičkách jsou příklady na procvičení znaků dělitelnosti a hledání všech dělitelů čísla, na zelených kartičkách jsou úkoly na hledání prvočísel a procvičení rozkladu na součin prvočísel. Na modrých kartičkách jsou příklady na hledání největšího společného dělitele a na červených kartičkách jsou příklady na hledání nejmenšího společného násobku. Jedná se o opakovací sadu, proto nejsou na červených kartičkách úkoly určené především pro výborné a nadané žáky. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s výsledky.

32 barevných kartiček obsahuje zadání různých typů příkladů na procvičování učiva dělitelnost přirozených čísel. Kartičky jsou rozděleny na 4 skupiny podle 4 typů zadání, každá skupina má svoji barvu a obsahuje 8 kartiček s různými příklady stejného typu. Na žlutých kartičkách jsou příklady na procvičení znaků dělitelnosti a hledání všech dělitelů čísla, na zelených kartičkách jsou úkoly na hledání prvočísel a procvičení rozkladu na součin prvočísel. Na modrých kartičkách jsou příklady na hledání největšího společného dělitele a na červených kartičkách jsou příklady na hledání nejmenšího společného násobku. Jedná se o opakovací sadu, proto nejsou na červených kartičkách úkoly určené především pro výborné a nadané žáky. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s výsledky.