Sada obsahuje 32 barevných kartiček se zadáním příkladů na výpočet rychlosti, dráhy a času. Kartičky jsou rozděleny na 4 skupiny podle 4 typů zadání, každá skupina má svoji barvu a obsahuje 8 kartiček s různými příklady stejného typu. Na žlutých kartičkách jsou příklady na výpočet průměrné rychlosti, na zelených kartičkách jsou příklady na výpočet dráhy. Na 4 modrých kartičkách jsou příklady, ve kterých mají žáci vypočítat dobu pohybu, na 4 modrých kartách číslo 21 až 24 jsou úlohy všech tří typů současně. Poslední modré karty jsou určeny pro žáky, kteří samostatně vypočítají všechny typy pohybových úloh. Na červených kartičkách jsou úlohy obtížnější, každá karta obsahuje jiný typ úlohy – jsou zde úlohy o jízdě vlaku po mostě, předjíždění aut, potkávání aut, parník na řece, dráha složená z různých úseků, rozjíždění a zpomalování. Na žlutých, zelených a modrých kartičkách jsou příklady srovnatelné obtížnosti, na červených kartičkách jsou obtížnější příklady pro nadané žáky. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s výsledky.

Sada obsahuje 32 barevných kartiček se zadáním příkladů na výpočet rychlosti, dráhy a času. Kartičky jsou rozděleny na 4 skupiny podle 4 typů zadání, každá skupina má svoji barvu a obsahuje 8 kartiček s různými příklady stejného typu. Na žlutých kartičkách jsou příklady na výpočet průměrné rychlosti, na zelených kartičkách jsou příklady na výpočet dráhy. Na 4 modrých kartičkách jsou příklady, ve kterých mají žáci vypočítat dobu pohybu, na 4 modrých kartách číslo 21 až 24 jsou úlohy všech tří typů současně. Poslední modré karty jsou určeny pro žáky, kteří samostatně vypočítají všechny typy pohybových úloh. Na červených kartičkách jsou úlohy obtížnější, každá karta obsahuje jiný typ úlohy – jsou zde úlohy o jízdě vlaku po mostě, předjíždění aut, potkávání aut, parník na řece, dráha složená z různých úseků, rozjíždění a zpomalování. Na žlutých, zelených a modrých kartičkách jsou příklady srovnatelné obtížnosti, na červených kartičkách jsou obtížnější příklady pro nadané žáky. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s výsledky.