Skladem 2ks

Materiál tvoří celkem 64 zatavených kartiček, z toho 32 se zadáním a 32 s řešením. Kartičky obsahují vždy 4 určitá slovesa a jsou rozděleny na 3 skupiny podle obtížnosti. Na 12 žlutých kartičkách jsou nejjednodušší typy sloves. Na 12 zelených kartičkách jsou obtížnější typy (např. rod trpný, nepravidelná slovesa). Na 8 červených kartičkách jsou tvořivé úkoly, ve kterých mají žáci vytvořit slovesný tvar podle zadání, jsou tedy nejobtížnější, určené např. pro výborné a nadané žáky. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s řešením. Řešení obsahuje všechny mluvnické kategorie (včetně vzorů), není nutné však všechny vyžadovat – záleží, ve kterém ročníku je materiál použit. Proto se kartičky dají použít ve všech ročnících druhého stupně.

Materiál tvoří celkem 64 zatavených kartiček, z toho 32 se zadáním a 32 s řešením. Kartičky obsahují vždy 4 určitá slovesa a jsou rozděleny na 3 skupiny podle obtížnosti. Na 12 žlutých kartičkách jsou nejjednodušší typy sloves. Na 12 zelených kartičkách jsou obtížnější typy (např. rod trpný, nepravidelná slovesa). Na 8 červených kartičkách jsou tvořivé úkoly, ve kterých mají žáci vytvořit slovesný tvar podle zadání, jsou tedy nejobtížnější, určené např. pro výborné a nadané žáky. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s řešením. Řešení obsahuje všechny mluvnické kategorie (včetně vzorů), není nutné však všechny vyžadovat – záleží, ve kterém ročníku je materiál použit. Proto se kartičky dají použít ve všech ročnících druhého stupně.