Sada obsahuje 32 barevných kartiček se zadáním názvů a vzorců základních dvouprvkových sloučenin. Kartičky jsou rozděleny na 4 skupiny podle 4 typů zadání, každá skupina má svoji barvu. Žluté kartičky slouží k procvičování názvosloví halogenidů, zelené k procvičování názvosloví sulfidů a s modrými kartičkami lze procvičit názvosloví oxidů. Červené kartičky jsou určeny k souhrnnému opakování všech předchozích skupin názvosloví a obsahují některé méně využívané značky prvků. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s výsledky.

Sada obsahuje 32 barevných kartiček se zadáním názvů a vzorců základních dvouprvkových sloučenin. Kartičky jsou rozděleny na 4 skupiny podle 4 typů zadání, každá skupina má svoji barvu. Žluté kartičky slouží k procvičování názvosloví halogenidů, zelené k procvičování názvosloví sulfidů a s modrými kartičkami lze procvičit názvosloví oxidů. Červené kartičky jsou určeny k souhrnnému opakování všech předchozích skupin názvosloví a obsahují některé méně využívané značky prvků. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s výsledky.