Sada obsahuje 32 barevných kartiček se zadáním názvů a vzorců hydroxidů, kyselin a solí. Kartičky jsou rozděleny na 4 skupiny podle 4 typů zadání, každá skupina má svoji barvu a obsahuje 8 kartiček s různými názvy a vzorci těchto sloučenin. Žluté kartičky slouží k procvičování názvosloví hydroxidů, zelené k procvičování názvosloví kyselin a s modrými kartičkami lze procvičit názvosloví solí. Červené kartičky jsou určeny k souhrnnému opakování všech předchozích skupin názvosloví. Obsahují některé méně využívané značky prvků, mírně rozšířené názvosloví kyslíkatých a bezkyslíkatých kyselin a jejich solí. Názvosloví solí je doplněno o příklady hydrátů a některých podvojných solí. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s výsledky.

Sada obsahuje 32 barevných kartiček se zadáním názvů a vzorců hydroxidů, kyselin a solí. Kartičky jsou rozděleny na 4 skupiny podle 4 typů zadání, každá skupina má svoji barvu a obsahuje 8 kartiček s různými názvy a vzorci těchto sloučenin. Žluté kartičky slouží k procvičování názvosloví hydroxidů, zelené k procvičování názvosloví kyselin a s modrými kartičkami lze procvičit názvosloví solí. Červené kartičky jsou určeny k souhrnnému opakování všech předchozích skupin názvosloví. Obsahují některé méně využívané značky prvků, mírně rozšířené názvosloví kyslíkatých a bezkyslíkatých kyselin a jejich solí. Názvosloví solí je doplněno o příklady hydrátů a některých podvojných solí. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s výsledky.