Skladem 2ks

Sada obsahuje 32 barevných kartiček rozdělených do 4 skupin podle úrovní obtížnosti zadání. Každá skupina má svoji barvu a obsahuje 8 kartiček s úkoly stejného typu. Na žlutých kartičkách, které jsou nejjednodušší, žáci doplňují do vět zadaná slovesa. Na zelených kartičkách tvoří věty výběrem slov z nabídnutých možností. Na modrých kartičkách žáci vybírají z nabídnutých sloves a doplňují je ve správném tvaru do vět.Na červených kartičkách jsou obtížnější a rozšiřující zadání pro ty, kteří učivo dobře zvládají. Ke každé barevné kartičce se zadáním je k dispozici bílá kartička s pruhem stejné barvy se správným řešením všech úkolů.

Součástí výukového materiálu je i slovníček s přehledem použitých sloves, ve kterém si žáci při samostatné práci mohou najít slovíčka, kterým nerozumí. Více

Sada obsahuje 32 barevných kartiček rozdělených do 4 skupin podle úrovní obtížnosti zadání. Každá skupina má svoji barvu a obsahuje 8 kartiček s úkoly stejného typu. Na žlutých kartičkách, které jsou nejjednodušší, žáci doplňují do vět zadaná slovesa. Na zelených kartičkách tvoří věty výběrem slov z nabídnutých možností. Na modrých kartičkách žáci vybírají z nabídnutých sloves a doplňují je ve správném tvaru do vět.Na červených kartičkách jsou obtížnější a rozšiřující zadání pro ty, kteří učivo dobře zvládají. Ke každé barevné kartičce se zadáním je k dispozici bílá kartička s pruhem stejné barvy se správným řešením všech úkolů.

Součástí výukového materiálu je i slovníček s přehledem použitých sloves, ve kterém si žáci při samostatné práci mohou najít slovíčka, kterým nerozumí.