Přehledy gramatiky do anglického jazyka – 10 karet

Sada obsahuje 10 laminovaných karet formátu A5 s jednoduchými přehledy gramatiky probírané v průběhu 6. až 9. ročníku základní školy: Věty se slovesem mít, Časování slovesa být, Přítomný prostý čas, Přítomný průběhový čas, Minulý čas slovesa být, Minulý prostý čas, Minulý průběhový čas, Going to – budoucí čas, Will – budoucí čas, Předpřítomný prostý čas. Všechny gramatické přehledy mají jednotné grafické zpracování a žáci se v nich rychle naučí orientovat. Materiál je vhodnou pomůckou především pro žáky s různými speciálními vzdělávacími potřebami.

Sada obsahuje 10 laminovaných karet formátu A5 s jednoduchými přehledy gramatiky probírané v průběhu 6. až 9. ročníku základní školy: Věty se slovesem mít, Časování slovesa být, Přítomný prostý čas, Přítomný průběhový čas, Minulý čas slovesa být, Minulý prostý čas, Minulý průběhový čas, Going to – budoucí čas, Will – budoucí čas, Předpřítomný prostý čas. Všechny gramatické přehledy mají jednotné grafické zpracování a žáci se v nich rychle naučí orientovat. Materiál je vhodnou pomůckou především pro žáky s různými speciálními vzdělávacími potřebami.