Algebraické výrazy – sčítání, odčítání, násobení

Sada obsahuje 32 barevných kartiček se zadáním příkladů na úpravu algebraických výrazů – sčítání, odčítání a násobení. Kartičky jsou rozděleny na 4 skupiny podle typů zadání, každá skupina má svoji barvu a obsahuje 8 kartiček s různými příklady stejného typu. Na žlutých kartičkách jsou příklady na sčítání a odčítání algebraických výrazů, na zelených kartičkách jsou příklady na násobení algebraických výrazů – jednočlen dvojčlenem a dvojčlen dvojčlenem, na modrých kartičkách jsou příklady na procvičení všech tří početních operací. Na červených kartičkách jsou obtížnější příklady na procvičení sčítání, odčítání a násobení algebraických výrazů. Zadání na žlutých, zelených a modrých kartičkách obsahují příklady na procvičení základního učiva, na červených kartičkách jsou obtížnější příklady určené pro výborné a nadané žáky. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s výsledky.

Sada obsahuje 32 barevných kartiček se zadáním příkladů na úpravu algebraických výrazů – sčítání, odčítání a násobení. Kartičky jsou rozděleny na 4 skupiny podle typů zadání, každá skupina má svoji barvu a obsahuje 8 kartiček s různými příklady stejného typu. Na žlutých kartičkách jsou příklady na sčítání a odčítání algebraických výrazů, na zelených kartičkách jsou příklady na násobení algebraických výrazů – jednočlen dvojčlenem a dvojčlen dvojčlenem, na modrých kartičkách jsou příklady na procvičení všech tří početních operací. Na červených kartičkách jsou obtížnější příklady na procvičení sčítání, odčítání a násobení algebraických výrazů. Zadání na žlutých, zelených a modrých kartičkách obsahují příklady na procvičení základního učiva, na červených kartičkách jsou obtížnější příklady určené pro výborné a nadané žáky. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s výsledky.