32 barevných kartiček obsahuje zadání příkladů na úpravu algebraických výrazů pomocí vzorců (a + b)2, (a – b)2 a (a + b)(a – b). Kartičky jsou rozděleny na 4 skupiny podle 4 typů zadání, každá skupina má svoji barvu a obsahuje 8 kartiček s různými příklady stejného typu. Na žlutých kartičkách jsou úpravy jednoduchých výrazů s celými čísly pomocí vzorců, na zelených kartičkách jsou úpravy výrazů se zlomky a desetinnými čísly. Na modrých kartičkách jsou výrazy, při jejichž úpravě je třeba využít nejen vzorce, ale i pravidla pro sčítání, odčítání a násobení výrazů. Na červených kartičkách jsou obtížnější příklady s více početními operacemi i na využití vzorců, tyto příklady jsou určené především pro výborné a nadané žáky. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s výsledky.

32 barevných kartiček obsahuje zadání příkladů na úpravu algebraických výrazů pomocí vzorců (a + b)2, (a – b)2 a (a + b)(a – b). Kartičky jsou rozděleny na 4 skupiny podle 4 typů zadání, každá skupina má svoji barvu a obsahuje 8 kartiček s různými příklady stejného typu. Na žlutých kartičkách jsou úpravy jednoduchých výrazů s celými čísly pomocí vzorců, na zelených kartičkách jsou úpravy výrazů se zlomky a desetinnými čísly. Na modrých kartičkách jsou výrazy, při jejichž úpravě je třeba využít nejen vzorce, ale i pravidla pro sčítání, odčítání a násobení výrazů. Na červených kartičkách jsou obtížnější příklady s více početními operacemi i na využití vzorců, tyto příklady jsou určené především pro výborné a nadané žáky. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s výsledky.