Písemné dělení 2 (4. + 5. ročník)

Sada obsahuje 32 barevných kartiček se zadáním příkladů na procvičování písemného dělení. Kartičky jsou rozděleny na 4 skupiny podle 4 typů zadání, každá skupina má svoji barvu a obsahuje 8 kartiček s různými příklady stejného typu. Na žlutých kartičkách jsou příklady na dělení jednociferným dělitelem, na zelených kartičkách jsou jednodušší příklady na dělení dvojciferným dělitelem, na modrých kartičkách jsou složitější příklady na dělení jednociferným i dvojciferným dělitelem. Na červených kartičkách jsou příklady na dělení trojciferným dělitelem. Na všech kartičkách jsou příklady na dělení se zbytkem i beze zbytku. Zadání na žlutých, zelených a modrých kartičkách obsahuje příklady, které vychází z výstupů v RVP ZV, na červených kartičkách jsou obtížnější příklady určené pro výborné a nadané žáky. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s výsledky.

Sada obsahuje 32 barevných kartiček se zadáním příkladů na procvičování písemného dělení. Kartičky jsou rozděleny na 4 skupiny podle 4 typů zadání, každá skupina má svoji barvu a obsahuje 8 kartiček s různými příklady stejného typu. Na žlutých kartičkách jsou příklady na dělení jednociferným dělitelem, na zelených kartičkách jsou jednodušší příklady na dělení dvojciferným dělitelem, na modrých kartičkách jsou složitější příklady na dělení jednociferným i dvojciferným dělitelem. Na červených kartičkách jsou příklady na dělení trojciferným dělitelem. Na všech kartičkách jsou příklady na dělení se zbytkem i beze zbytku. Zadání na žlutých, zelených a modrých kartičkách obsahuje příklady, které vychází z výstupů v RVP ZV, na červených kartičkách jsou obtížnější příklady určené pro výborné a nadané žáky. Ke každé barevné kartičce se zadáním je bílá kartička s pruhem stejné barvy s výsledky.